Osiągnięcia

2016:

  • SREBRNY APLAUZ w kat. inscenizacja do 16 lat  - 37 Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie
  • GRAND PRIX i 1 miejsce w kategorii taniec współczesny grupa I - 7 Polsko-Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • 1 miejsce w kategorii modern-jazz grupa 2 - 7 Polsko-Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • 2 miejsce grupa 5 ( inscenizacja taneczna)  - Polsko-Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • 2 miejsce grupa I ( taniec współczesny) - Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych DANCE GROUP w Gdańsku
  • 2 miejsce grupa I ( inne formy) -  Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych DANCE GROUP w Gdańsku
  • 2 miejsce grupa II ( taniec współczesny) - Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych DANCE GROUP
  • 4 miejsce gru[a II (jazz) - Ogólnopolski Festiwal Form Tanecznych DANCE GROUP w Gdańsku

2015:

  • I miejsce (inscenizacja do 14 lat) GR II -  6 Polsko - Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • II miejsce (t.współczesny do 11 lat) GR IV - 6 Polsko - Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • 2x I miejsce  (taniec współczesny) grupa I - Konfrontacje Baletowe Szkół Prywatnych i Ośrodków Kultury w Kołobrzegu
  • 1 i 2 miejsce ( taniec współczesny, inne formy) grupa I - Ogólnopolski Festiwal Tańca "Dance Passion and Life" w Przytocznej
  • 1 miejsce grupa II - Ogólnopolski Festiwal Tańca "Dance Passion and Life" w Przytocznej
  • 1 miejsce grupa IV - Ogólnopolski Festiwal Tańca w Przytocznej
  • GRAND PRIX DLA ZESPOŁU ALUZJA - Ogólnopolski Festiwal Tańca "Dance Passion and Life" w Przytocznej

 


2014:

  • I MIEJSCSE (inscenizacja do lat 11)  GRUPA IV, Polsko- Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • NAGRODA SPECJALNA  GRUPA IV - Polsko-Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • I MIEJSCE(  t. współczesny do l.18 ) GRUPA I - Polsko- Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • II MIEJSCE ( jazz do 18 lat) GRUPA I - Polsko -Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach)
  • GRAND PRIX - GRUPA I - Polsko-Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • ZŁOTY APLAUZ  ( inscenizacja do lat 11)  GRUPA III -  Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Tańca w Koninie
  • II MIEJSCE ( inscenizacja do lat 10) grupa IV Ogólnopolski Festiwal Tańca w Przytocznej

 

2013:

  • BRĄZOWY APLAUZ dla gr.II i III - 34 Dziecięcy Festiwal Piosenki i Tańca Konin 2013
  • I i II MIEJSCE dla gr. IV - Polsko-Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach
  • II MIEJSCE dla gr. II i III - Polsko -Niemiecki Festiwal Tańca w Żarach

 2012:

  • I MIEJSCE dla gr. V  - Międzynarodowy Festiwal Tańca w Żarach
  • II MIEJSCE dla gr. IV - Międzynarodowy Festiwal Tańca w Żarach
  • I MIEJSCE dla gr. IV - Ogólnopolski Festiwal Tańca w Sulechowie

 


 2011

  • I MIEJSCE dla gr. I w kat. taniec estradowy do lat 18 na Międzynarodowym Festiwalu Tańca INTERSHOW 2011 w Nowym Targu
  • II MIEJSCE dla gr. II w kat. taniec estradowy do lat 14 INTERSHOW 2011
  • IV MIEJSCE dla chłopców w kat. taniec sportowy - break dance
  • I MIEJSCE dla gr. II - Ogólnopolski Festiwal Tańca w Żarach
  • II MIEJSCE dla gr. I - Ogólnopolski Festiwal Tańca w Żarach
  • III MIEJSCE dla gr. III - Ogólnopolski Festiwal Tańca w Żarach
  • LAUREAT LUBUSKIEJ GALI TANECZNEJ PRO ARTE - gr. V

XXXVIII Harcerski Festiwal Kultury Dzieci i Młodzieży Szkolnej KIELCE' 2011:

  • ZŁOTA JODŁA w kat. taniec współczesny dla gr. I
  • ZŁOTA JODŁA w kat. etiuda taneczna dla gr. II
  • SREBRNA JODŁA w kat. inscenizacja dla gr. III

 


 2009:

  • WYRÓŻNIENIE NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU TAŃCA SPONTAN W WARSZAWIE

 


2008:

  • GRAND PRIX LUBUSKIEJ GALI TANECZNEJ PRO ARTE 2008 W ŚWIEBODZINIE ZA WYBITNE WARTOŚCI ARTYSTYCZNE W CHOREOGRAFII    " NA PIĘCIOLINII"
  • WYRÓŻNIENIE PRO ARTE 2008 ZA " INSPIRACJE CHAPLINOWSKIE"